Митці захопили луганські трамваї і... розмалювали їх (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Арт-терористична акція в Луганську. Місцеві художники та літератори у масках, з іграшковою зброєю у руках та у чудернацьких капелюхах захопили кілька трамваїв, прикрасили салони картинами і проїхалися маршрутом. Всю поїздку креативні загарбники закликали пасажирів та перехожих стати на захист трамвайного парку міста. Кажуть - вимагатимуть, щоб луганська мерія скасувала своє рішення демонтувати у центрі трамвайні шляхи.
  Під вигуки "Трамвай - народу" луганські митці перекривають колії та зупиняють трамвай. Салони прикрашають картинами, а на східцях влаштовують концерт. Одразу попереджають пасажирів – їхні наміри  мирні. Арт-терористи, як самі себе назвали учасники акції, протестують лише проти рішення міських чиновників. За яким мають демонтувати трамвайні колії у центрі міста, щоб розчистити дороги для автомобілів.

  Ярослав Мінкін, організатор акції: "Отряд по захвату трамвая состоит из художников-пасажиров которые любят трамвай, хотят рисовать и творить в них".

  Водіїв із контролерами організатори попередили завчасно. Тож ті поставилися до захоплювачів без перестороги. Щоправда, плату за проїзд брати з них не забували. Більшість пасажирів, які стали мимовільними глядачами цього дійства, вимоги учасників акції підтримали.

  Проїхавши коло, арт-терористи вагони звільнили. Однак пообіцяли - при потребі вони повернуться знову. Міські чиновники на витівку поки що ніяк не відреагували. Та й правоохоронці, які пильно спостерігали за акцією, театралізованому дійству не перешкоджали.

  Максим Сисоєнко, Віктор Прокопенко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.36Мб)
  Попередній матеріал
  Столичне метро заговорить дитячими голосами
  Наступний матеріал
  Вінницьких водіїв маршруток вчать ґречності (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...