Міжнародний етнофестиваль "Трипільські зорі" стартував у Черкасах

  Щорічний міжнародний етнофестиваль "Трипільські зорі" стартував у Черкасах. Протягом двох днів відвідувачі свята насолоджуватимуться рок та етно музикою, на глядачів очікують майстер-класи з рукоділля, гри на музичних інструментах та танців народів світу.

  Кримчанка Ірина Нікуліна - у Черкасах уперше. Каже, взяти участь у фестивалі "Трипільські зорі" їй порадили друзі, майстри гончарі з Полтави. Жінка чудово грає на сопілці та на власноруч виготовлених глиняних свистульках.

  Ірина Нікуліна, учасниця фестивалю: "Я просто люблю играть. И из-за этого, естественно, люди ко мне притягиваются".

  Уляна - майстриня з бісероплетіння з Коломиї. На "Трипільські зорі" приїздить утретє. Каже, навіть сильні зливи не заважають святковій атмосфері.

  Уляна, учасниця фестивалю: "Майстри усі подорожують фестивалями, і їх ніколи не лякає негода".

  Організатори фестивалю кажуть, через негоду програму свята трохи скоротили. Але жоден  запрошений гість від участі не відмовився.

  Інна Шемет, організатор фестивалю: "У нас хендлайнери першого дня — гурт з Івано-Франківська, казали, що вони, починаючи від Карпат, будуть дорогою мальфарити, скликати до Черкас сонячну погоду".

  Учасники музичних гуртів на сильний дощ не зважають, кажуть, головне – злива емоцій та доброго настрою. 

  Ольга Чіпенко, гурт "Ліфт": "Для митця — особливо некомерційно орієнтованого, можливість поспілкуватись з публікою - це можливість реалізувати мистецтво".

  Фестиваль "Трипільські зорі" триватиме до пізнього вечора вівторка. 

  Тетяна Балякіна,
  Роман Копил,Черкаси, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У Бразилії випав сніг
  Наступний матеріал
  Тисячі протестувальників під стінами грецького парламенту
  Теги: