5.ua

Мінінфраструктури: в Україні для туристів крім Криму є інші цікаві регіони

  В Мінінфраструктури наголошують на термінову необхідності залучення інвестицій в розвиток туристичної галузі країни. Про це йшлося в доповіді глави відомства Маскима Бурбака на конференції, присвяченій популяризації іміджу України та її туристичних можливостей серед мешканців Європи.

   "Для розвитку туризму необхідна розвинена інфраструктура. Але сьогодні держава не має коштів на масштабні проекти. Тому необхідно залучати інвестиції. Нині ж туризм в Україні як ніколи потребує підтримки. З свого боку гарантуємо підтримку інвесторам з боку держави", - зазначив Максим Бурбак.

  За його словами, незважаючи на трагічність останніх подій наша держава залишається гостинною до туристів, й окрім Криму, в Україні є ще інші місця для будь-якого виду відпочинку.

  "Ми, як і раніше, залишаємось відкритими, гостинними до гостей країни і звісно хочемо, щоб таких гостей у нас було більше і більше з кожним роком. Зараз туризм переживає нелегкі часи. Літній сезон у Криму зірвано і більшість туристів прямуватимуть до інших курортів. Проте в Україні є що показати як гостям, так і самим українцям. Також маємо плани переорієнтовувати людей на інші види туризму – зелений, сільський, подієвий. Ми маємо показати, що в Україні безпечно, цікаво та дуже корисно побувати", - сказав Міністр.

  Нагадаємо, на думку жителів Ялти, анексування та інші політичні пертурбації на півострові і окупація його росіянами, можуть призвести до того, що гостей на курортах Криму цьогоріч буде менше, аніж зазвичай.

  Попередній матеріал
  Російські окупанти захопили український підводний човен "Запоріжжя"
  Наступний матеріал
  На заклик Авакова здавати зброю відгукнулось лише 28 киян
  Теги:
  Loading...