Харків_Фестиваль 5.ua

Лицарські бої, гра на бандурі та історичні квести: у Харкові влаштували свято для містян

У такий спосіб простих харків'ян закликають вивчати історію рідного міста

У Харкові влаштували фестиваль, на якому всі охочі можуть дізнатися цікаві і достовірні факти з історії міста. На вулиці Університетській зібралися історики, дослідники, краєзнавці та художники. У самому серці міста, на місцях, звідки і почав свій розвиток Харків, до самого вечора проводили екскурсії, квести та історичні лекції, передає "5 канал".

Як зазначається, на цілий день одну з найстаріших вулиць Харкова перетворили на пішохідну і влаштували справжній фестиваль. Тож замість автомобілів тут були – музика, танці і навіть лицарські бої.

За словами організаторів, метою проведення заходу було залучити харків'ян вивчати історію власного міста з достовірних джерел.

"Окрім хліба та видовищ, у нас проводиться чудовий історичний екскурс, цілком безкоштовно – і про підземелля, і про німецький Харків, і про "оскароносну" харків'янку Варвару Коринську, і про вулицю Університетську та інші маловідомі факти", - розповідає організатор фестивалю Антон Бондарев.

Концепція фестивалю – щороку обирати нову вулицю та розповідати містянам не завжди відомі сторінки харківської історії. Де відбуватиметься наступний, вже п’ятий "День однієї вулиці",  – організатори ще вирішують.

Світлана Дашкевич, В’ячеслав Кузьменко, "5 канал"

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
Опитування показало, що вплинуло на формування ставлення до уряду Гройсмана

Кінопоказ, грандіозний концерт військового оркестру та фотовиставка: що подивитись у Києві на свято

"Піккардійська терція" святкує 24-річчя: Як львівський гурт привітали колеги-артисти – відео

Стежками Середньовіччя: у Луцьку провели фестиваль історичної реконструкції "Волинська Княжна"

У Харкові влаштували лицарські бої