Львів став останнім містом в аперитив-турі Андруховича

  Львів став останнім містом в аперитив-турі Юрка Андруховича та гурту «Карбідо», з яким письменник співпрацює понад 6 років. Послухати та побачити поезію, музику та відеоарт у п`яти містах стало можливим за підтримки фонду Петра Порошенка та Польського інституту в Україні. Саме аперитив–тур став шляхом до третього альбому Андруховича та карбідо "Абсент" - його планують презентувати у грудні.

  Андруховича у Львові чекали з нетерпінням. Адже  у місті не чули його співаної поезії цілий рік. Тож послухати композиції зі старих і знаних альбомів «Самогон» та «Цинамон» - плюс композиції із ще не записаного "абсенту" - зібралося чимало справжніх поціновувачів якісної не попси.

  Андрухович і сам ностальгував, пригадуючи свої давні концерти на львівській сцені. Каже, цей тур - своєрідний підсумок міжнародної команди, якій у квітні виповнилося шість років.

  Юрій Андрухович: "Особисто мені дуже цікаво спостерігати, якось за цими колами часу, за цією хронологією. Десь у середньому раз на три роки у нас виходить новий альбом і дуже хочеться, щоб він завжди ставав подією".

  Андрухович не приховує - працювати з ним та його творчістю зможуть не усі музиканти. Польський Карбід" вважає знахідкою у цьому сенсі.

  Юрій Андрухович: "В мене ці вірші надзвичайно специфічні, пісень з них наробити не вдасться, тобто музиканти повинні бути певною мірою звихнуті як і я, українські музиканти нормальніші. А поляки і плюс швейцарець вони такі дуже вільні що беруться за такі безнадійні проекти".

  Із 12 композицій, які увійдуть до нового альбому Абсент - у Львові пролунали лише чотири, публіка зустріла їх захопленими оваціями. А сам Андрухович не без жалю зізнався - це був останній концерт Аперитив-туру. Цю програму вже ніде виконувати не будуть.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Айфони шпигують за своїми власниками
  Наступний матеріал
  У Чернівцях усіх охочих навчали створювати буковинські писанки
  Теги:
  Loading...