Lord of the Dance виступили в Києві [репортаж, відео]

  Дев`ять років перерви і метри ірландського танцю - Lord of the Dance - знову у Києві. Майже шістдесят степістів приїхали із відомою на весь світ програмою. Утім, із оновленими номерами та виконавцями-новачками.

  Ось воно - споріднення українців з Лордами ірландського танцю. Дівчині, кажуть відвідувачі, можна лише позаздрити. Вона, хоч на йоту ближче до метрів.

  Загарцювали, так загарцювали. 14 класичних степових ударів лише за одну секунду - і київський глядач розтанув. За ірландськими викрутасами скучили, як і за киянами - виконавці. Вони ніяк не могли повірити, що знову в Україні.

  Кейт Памфрет, солістка трупи: "Ми тільки-но повернулися з Білорусі. І лише тут, зараз - я розумію, що нас очікує. Українські емоції, оплески, ваша любов. Мені про вас дуже багато розповідали".

  Кейт на київській сцені уперше. Адже до ірландського гурту потрапила не так давно. Хоча і витанцьовує степом уже понад 15 років. Колектив жартома називає її душею ансамблю, котрий як і її талант, також зародився у 96-му.

  На репетиції ж виглядали і батька Лордів, як називають танцюристи свого хореографа. Утім, знаменитого Майкла Флейтлі - не відшукали.

  Кріс, соліст трупи: "Його "дух" тут, із нами. Він перед гастролями переглядає програму, щоби усе було чисто. А потому - благословляє нас на успішне шоу. Дуже його поважаємо".

  Востаннє "рівер денс" стукотів для киян дев`ять років тому. Утім, шанувальники свої перші враження і досі пам`ятають.

  Побачив лордів вже майже весь світ. Їх знаменитий степ знають у близько півтори сотні країнах. Кількості турне, кажуть, уже і самі не пам`ятають. Адже за місяць можуть порадувати красою свого танцю з десяток місць. Після Києва вирушають до Росії.

  Олена Кабанець, Олександр Водін, 5 канал    

  Попередній матеріал
  У Японії з`ясували причину радіоактивного забруднення моря
  Наступний матеріал
  У понеділок корабель "К. Ольшанський" прибуде у порт Триполі
  Теги: