Дзідзьо
Дзідзьо Програма Рандеву / 5 канал

Лідер гурту "Дзідзьо" розповів у "Рандеву", чому потрібно скасувати звання "Народний артист"

Дивіться 20 жовтня о 20:00 в ефірі "5 каналу" "Рандеву" з лідером гурту "Дзідзьо" Михайлом Хомою

Чому держава не дає Дзідзьо грошей на кіно, чому варто скасувати звання "Народний артист" та навіщо перебільшують проблему мовного питання. На сьогодні Михайло Хома також пробує себе у кіно і 25 жовтня у всіх кінотеатрах України вийшов у прокат фільм "Dzidzio: В перший раз". У розмові з ведучою Яніною Соколовою співак наголосив, що фільм було знято не за кошти державного фінансування та підкреслив: "Грошей одному мені не дали".

"Немає ніяких проблем, яка проблема мовного питання? Кожен може спілкуватись, як йому зручно, а державна мова – українська", – відповів Михайло Хома на таке гостре питання сьогодення, як мова.

Кілька років тому в одному з інтерв’ю Дзідзьо заявив: "Нашим політикам тільки з хробаками переговори вести". На сьогодні він дотримується тієї ж думки. Михайло Хома відверто говорить, що їм "потрібно помити мізки", адже деякі вже зовсім загралися у "людей в костюмах", а часи змінилися.

Нещодавно стало відомо, що деякі народні артисти України можуть втратити своє звання. У цьому питанні Михайло має достатньо категоричну позицію: "У всіх потрібно позабирати ці звання, у всіх, навіщо воно потрібне?". Та запевняє, що подібного роду звання – це "радянський мусор", від якого потрібно позбавитися.

За кого Дзідзьо: Тимошенко або Порошенко? Для чого потрібен мат? Чому Дзідзьо має більше прихильників на сході країни? Гроші: що вони можуть дати, а що відійняти? А також як Дзідзьо запрошував своє перше кохання на рибу.

Про все це ви дізнаєтесь у програмі "Рандеву" у суботу о 20:00 на "5 каналі".

Попередній матеріал
В аеропорту Одеси під час зльоту задимів літак, пасажирів евакуювали
Наступний матеріал
"Утилізують не всіх": стала відома доля овець, що простояли на митниці 2 тижні