Колядок з різних куточків України співали у столичному музеї Гончара

  Колядок з різних куточків України співали у столичному музеї Івана Гончара. Великий етнографічний концерт організували музейники на закінчення різдвяних святкувань. Віншування слухав Андрій Ковальов.

  Різдвяне дійство розпочинають традиційні церковні передзвони. Організатори кажуть, намагалися відтворити колорит зимових свят усієї України.

  Мирослава Вертюк, організатор різдвяного концерту: "Українська колядка вона відома у всьому світі і вона у всіх своїх проявах, формах, жанрах заслуговує на особливу увагу. Сьогодні музей Івана Гончара намагався зібрати різні види і жанри, щоб у такий спосіб, щоб іще раз організувати свято - свято Різдва".

  Колядують на сцені нон-стоп - один вертеп одразу змінює інший. Усі колЯдники - столичні, вони презентують різдвяні пісні з різних регіонів - тут і Поділля, і Рівненщина, і Чернігівщина, а також Київщина, Слобожанщина та Волинь. Виконали навіть заокеанських пісень.

  Різдвяні співи на будь-який смак. Тут і фольклорні  гурти й естрадні виконавці. Кобзар Тарас Компаниченко навіть розшукав авторську колядку Григорія Сковороди.

  Відвідувач: "Дуже мені сподобався хор - диятчий, хор хлопчиків - ну просто фантастичний".

  Відвідувачка: "Мені дуже сподобався концерт - потужний такий. Мені сподобалось, що обработка така гарна йде".

  Завершився концерт пОказом колекції традиційного українського  зимового одягу.

  Андрій Ковальов, Олександр Зименко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Двох журналістів убили у сирійському місті Хомс
  Наступний матеріал
  У Франції магазин роздягнув покупців до спіднього
  Теги: