"Книга-мандрівка. Україна"
"Книга-мандрівка. Україна" 5 канал

"Книга-мандрівка. Україна": у Києві презентували серію мультфільмів, озвучених вітчизняними зірками

Читайте по-русски
Також організатори презентували фотопроєкт, де зірки та актори перевтілилися у відомих історичних особистостей

Про Ярослава Мудрого, княгиню Ольгу, Лесю Українку, панщину та Розстріляне Відродження - просто для дітей, і для дорослих. У Києві презентували серію мультфільмів "Книга-мандрівка. Україна". Це цикл трихвилинних мультфільмів про історичні постаті України та історичні події, повідомляє кореспондент "5 каналу" Ганна Рибалка.

До озвучування мультиків долучилося багато відомих представників української творчої спільноти – актор Дмитро Ступка, лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя, ведуча Яніна Соколова, ведучий Майкл Щур, актор Остап Ступка та багато інших.

"Досить добре що діти, молоде покоління, будуть виховуватись на мультиках, знати свою історію України. Це супер. Я там багато чого дізнався", – каже актор Дмитро Ступка.

Також організатори презентували фотопроєкт, де зірки та актори перевтілилися у відомих історичних особистостей – Григорія Сковороду, Лесю Українку, Данила Галицького.

"Хотілось би, щоб це перетворювалось на індустрію. У нас поки що цього немає, але я думаю, що оці такі кроки – потрошку воно стане такою індустрією, яка буде продукувати україномовний контент", – переконаний шоумен Роман Вінтонів.

50 серій мультфільмів є у вільному доступі на Ютюб. Виробництво мультсеріалу фінансує Український культурний фонд та Агентство США з міжнародного розвитку.

"Вибір українського контенту в ютубі це величезна проблема. Це катастрофа, яку потрібно вирішувати, тому що на цьому виховуються наші діти", – наголосив лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя.

"Дуже багато зірок долучилося. І виявилося, що зірки теж кажуть, у нас теж є діти, і вони не мають можливості дивитися український контент. І це або російський контент, або не дуже якісно зроблений український, коли почали отримувати листи від наших глядачів, від школярів, ми зрозуміли, що цей проєкт дуже потрібний", – зауважив Ірина Тараненко, креативна продюсерка мультсеріалу "Книга-мандрівка.Україна".

Як повідомляв 5.UA, популярний український мультик зняли з показу в окупованому Криму.

Попередній матеріал
Національна трагедія: в Австралії через пожежу загинули сотні коал
Наступний матеріал
Росія взяла на себе зобов'язання і не виконує їх – представник Держдепартаменту США
Loading...