елвіс преслі 5.ua

It's now or never: В Австралії відбувається щорічний фестиваль до дня народження Елвіса Преслі

Тема цьогорічного фестивалю - фільм "Хай живе Лас-Вегас", де Елвіс Преслі зіграв головну роль

It's now or never ("зараз або ніколи") – тисячі людей разом заспівали одну із найвідоміших пісень Елвіса Преслі на фестивалі, присвяченому дню народженню королю рок-н-ролу. Він щороку відбувається в Автралії у місті Паркс, цього разу - в 25-те. І триватиме до неділі.

Яскраві костюми та перуки "у стилі Елвіса". Фестиваль в австралійському містечку Паркс важко сплутати з будь-яким іншим, адже саме тут щорічно збираються прихильники кумира мільйонів Елвіса Преслі.

"Цей парад просто фантастичний. Таке враження, що кожен мешканець міста бере участь у цьому фестивалі і це дивовижно. Я ще ніколи не бачив нічого подібного. Обов'язково приїду сюди ще раз", - розповів один з учасників.

Із Сіднея до Паркса приїздить "Елвіс-експреса" і саме це знаменує офіційний початок фестивалю. Тема цьогорічного заходу - фільм "Хай живе Лас-Вегас", де Елвіс Преслі зіграв головну роль. У програмі: різноманітні конкурси, ярмарки та концерт із піснями співака. Крім того, прихильники мали змогу зіграти в регбі в костюмах "у стилі Елвіса".

Вперше фестиваль провели 1993 року, однак його розмах був значно менший. Подружжя Боба та Енн Стіл - давні шанувальники Елвіса Преслі. Саме вони стали організаторами дійства. Найперший захід, присвячений співаку, відбувся у формі обіду в ресторані. Нині ж масштаби вражають. Попри те, що все населення Паркса не перевищує 15 тис. людей, очікується, що цьогорічний фестиваль збере 30 тис. прихильників.

Оксана Думська, "5 канал"

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Противник спеціально цілить по населених пунктах, аби звинуватити українських бійців в обстрілах мирного населення – штаб АТО
Наступний матеріал
Трамп розповів, за яких умов може зняти санкції з Росії

Китайський Новий рік: У Шанхаї відкрився фестиваль світла

Фантастичний фестиваль світла у Ліоні – місто засяяло лазерно-світловими інсталяціями

Знайдено 15 невідомих фото Елвіса Преслі

В Австралії зібралися тисячі Елвісів Преслі

Диск Елвіса Преслі вкотре очолив британський хіт-парад альбомів

5 канал - трансляція наживо