5.ua

Гурт «ВВ» концертом у Тернополі розпочав масштабне всеукраїнське турне [відео]

   

  Щойно публіка чує мелодію – одразу підхоплює слова. А дехто з першими акордами починає танцювати.

  Лідер «ВВ» Олег Скрипка розпочав масштабний тур Україною з Тернополя. Сюди колектив прибув із Лондона, де виступав на закритті Днів України у Великій Британії. Фронтмен каже: хоча на сцені «Воплі Відоплясова» вже чверть століття, а хвилювалися перед тернопільськими шанувальниками, як дебютанти. 

  Олег Скрипка, лідер "ВВ": «Цей концерт був і відповідальним, ми хвилювалися. Але з іншого боку, нас тепло сприйняли, і якби енергія цієї нової програми – вона інакша. ...І вся музична експозиція – така складна, вишукана, вона сприймається прекрасно... Я бачив очі людей, вони слухають і сприймають слова оці нові. Я дуже задоволений».

  Дві години безперервного концерту – це і хіти в експериментальному аранжуванні, і нові пісні. Невгамовний Олег Скрипка каже, новий альбом «Чудовий світ» записали у новому стилі – симфо-панк. Над ним працювали два роки. Альбом тернопільська публіка зустріла «на ура».

  Олександр: «Дуже вражений, дуже приємно, неперевершено... Автографів не беру, фотографій не роблю, має там залишитися, всередині... Ми – в Тернополі – перші, хто почув цей концерт, і це так приємно».

  Марія: «Ми дуже приємно вражені... Мені здається – він ніколи не захворіє “зірковою хворобою”».

  Всеукраїнське турне «ВВ» триватиме протягом майже двох місяців. Музиканти планують побувати у 20-ти містах України.

  Тереза Костецька, Сергій Русаков, Тернопіль, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Українська майстриня здобула перемогу на французькому конкурсі капелюшків [відео]
  Наступний матеріал
  Президент Чехії – за лібералізацію візового режиму з Україною
  Теги:
  Loading...