"Гайдамаки" представили українській аудиторії "Кобзаря" (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Гурт "Гайдамаки" дав свій перший сольний концерт на великій сцені. Виступ присвячений виходу нового альбому "Кобзар", котрий спершу музиканти випробували в Європі. Дійство відбувалося у Жовтневому палаці і вже з перших пісень перетворилося на справжні народні гуляння.
  Перед концертом хлопці не хвилюються, але відчувають велику відповідальність. Щойно повернулися з Європи - 13-тьма країнами прокотився їхній "Кобзар". Згадують своє місячне європейське турне з ностальгією. Кажуть -Скандинавію від "Гайдамаків" порвало найбільше.

  Разом з "Гайдамаками" Європою подорожувала й бандура. Цей інструмент дебютував саме в альбомі "Кобзар". На питання, що таке кобзар хлопці відповідали в Європі часто. Відповідь одна для всіх -це наша Біблія і Коран. А бандуристові Іванові Ткаленку довелося розповідати європейцям, що таке бандура.

  Альбом "Кобзар" пройшов своє бойове хрещення в європейських клубах. Та удома "Гайдамакам" хочеться особливо сподобатися. У хлопців це перший сольний виступ. Зітхають - клуби то одне, а Жовтневий палац зовсім інше. Зал - сидячий, атмосфера пафосна, люди не танцюватимуть. Та заздалегідь присвячують свій виступ усім прийдешнім святковим датам.

  Глядачі сходяться на думці - "Гайдамаки" - то український бренд. І ті, хто ходять на їхні концерти, одна велика сім`я.

  З перших акордів публіка піднімається і доводить, що в Жовтневому палаці танцювати можна. Підспівують майже усі. Від оплесків здригається зала. Після концерту хлопці будуть відпочивати. Кажуть -просто підемо спати. Бо попереду виступи у Дніпропетровську, Донецьку та Запоріжжі.

  Ольга Петрів, Олександр Котельников, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.33Мб)
  Попередній матеріал
  Американський крейсер "Сан Джасінто" завершив навчання в Україні (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Знову стрілянина на кордоні між Вірменією та Азербайджаном
  Теги:
  Loading...