Гурт "Скорпіонс" дав прощальний концерт в Києві

  "Скорпіонс" попрощалися з Києвом. Легендарні рок-музиканти виступили в українській столиці у рамках свого прошального світового турне. Концерт відбувся у міжнародному виставковому центрі. Послухати скорпіонів зібралося там понад 10 тисяч шанувальників з різних куточків України. Ділиться власними враженями кореспондентка 5-го каналу Олена Халік.

  Тисячі фанатів з різних куточків України зібралися подивитися на легендарних"Скорпіонс". Артисти змусили себе чекати понад півтори години, але після виходу музикантів на сцену завзяті шанувальники довели звання найкращої публіки у світі.

  Клаус Майне, "Scorpions":"Українські фани – найкращі фани у світі. На жаль, у нас зовсім мало часу на те, щоб відчути все культурне багатство України. Але я закоханий в Київ, вражає його архітектура, історичні пам’ятки".

  До концерту у Києві готувалися з усією ретельністю. За порядком стежили щонайменше тисяча правоохоронців, було відкрито два десятки входів, працювало 12 барів, три медпункти, чотири туалети. Сцену довжиною 30 метрів монтували кілька діб більше 200 технічних працівників. Адже концерти скорпіонів – це завжди не тільки потужний звук, а ще й грандіозне світове шоу. Музиканти ж потішили фанатів піснями з нового альбому, а також заспівали свої легендарні хіти.

  Про завершення своєї блискучої кар’єри «Скорпіонс» оголосили ще в січні цього року. Їхнє прощальне турне триватиме 3 роки і охопить 5 континентів. Зараз у музикантів дуже напружений графік, за останні 7 місяців вони дали більше півсотні концертів. Наступний виступ музикантів також буде для українських фанатів. В Одесі концерт відбудеться 4 листопада. Музиканти обіцяють, що він буде не менш феєричний, ніж у Києві.

  Олена Халік, Олександр Водін, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Вперше за останні 50 років на Кубі виступить Американський балет
  Наступний матеріал
  У США демократи програли вибори
  Теги: