Фестиваль документального кіно про права людини відбудеться в Києві

  Фестиваль документального кіно про права людини відбудеться в Києві з 23 по 29 березня. Українці побачать 70 стрічок про правозахисну діяльність.
  Відкриє фестиваль трагічна комедія "Дипломат" данського режисера Мадса Брюггера. Також на глядачів очікує українська прем`єра картини "Ходорковський" німецького режисера Сиріла Туші та два фільми австрійця Міхаеля ГлавОггера "Слава блудниці" та "Смерть гірника". Останню стрічку - знімали у нелегальних копанках Донеччини. Відвідувачі зможуть поспілкуватися із режисерами, журналістами та правозахисниками. А також відвідати так звану "Живу бібліотеку", у якій можна познайомитися з людьми, щодо яких у суспільстві існує упереджене ставлення.

  Дар`я Аверченко, PR-директор фестивалю "DOCUDAYS.UA": "Цього року в нас буде 3 конкурси. Це DOCU-PRAVO, фільми, які туди ввійдуть - повнометражні документальні фільми правозахисної тематики, будемо говорити про ты чи ыншы порушення прав людини. DOCU-ZHYTTYA - це такий кіноестетський конкурс, і конкурс DOCU-KOROTKO - короткометражні фільми до 45 хвилин".  
  Попередній матеріал
  У Донецьку ветерана Афганської війни відзначили червоною зіркою
  Наступний матеріал
  Унікальні картини з листя та кори від художниці з Алчевська
  Теги: