Екс-модель буде поглиблювати співпрацю України з ЮНЕСКО [відео]

  Поглиблювати співпрацю з ЮНЕСКО і працювати над проектом нематеріальної культурної спадщини буде в Києво-Печерській Лаврі екс-модель Влада Прокаєва.
  Про це повідомила гендиректор заповідника Вікторія Ліснича. Міністр культури Михайло Кулиняк не бачить проблем із призначенням Прокаєвої на посаду радника директора Києво-Печерського заповідника. За словами міністра, у переможниці конкурсу міс-Україна 95-го року, є дві вищі освіти і вона працює над кандидатською дисертацією. Призначення Влади Прокаєвої, до заміжжя відомої під прізвищем Литовченко, викликало резонанс, оскільки раніше повідомлялося, що духовенство Лаври обурене цієї кандидатурою - у часи своєї модельної кар`єри вона знімалася у відвертих фотосесіях.

  Вікторія Ліснича, генеральний директор Національного Києво-Печерського Історико-Культурного заповідника: "Влада Володимирівна являється заступником завідувача кафедри ЮНЕСКО і впринципі цей досвід ми використовуємо у заповіднику, в нас небуло таких ще фахових людей в цій області. І тому моє призначення не викликало жодних заперечень ані зі сторони міністерства так і зі сторони Києво-Печерської Лаври".

  Попередній матеріал
  Футбольні команди Данії та Португалії прилетіли до Львова [відео]
  Наступний матеріал
  Фестиваль косарів відбувся на Закарпатті [відео]
  Теги: