Джамала 5.ua

Джамала презентує видовищний кліп на переможну пісню "1944"

Його знімали у мальовничих Карпатах під безупинним дощем

Джамала презентувала кліп на пісню "1944", із якою перемогла на цьогорічному Євробаченні. Вже завтра, 22 вересня, глядачі з усього світу зможуть побачити відеороботу співачки.

За її словами, творчий задум відео - не прив'язуватися лише до теми депортації кримських татар, а розширити трактування особистої трагедії, узагальнити історію страждань. За сюжетом режисера Анатолія Сачивка, кліп радше нагадує короткометражку. У ній у світ людей вторглися прибульці, які намагаються зламати звиклий триб життя та завоювати планету.

Джамала стверджує, що кожен глядач зможе трактувати зміст на свій лад, додумувати та розширювати його.

Як зазначається, зйомки кліпа розпочались ще на початку літа. Локацією стала покинута військова база на горі Томатик у Буковинських Карпатах із реальними фантасмагоричними декораціями у вигляді куль, труб, зруйнованих приміщень.

Співачка каже, що творчій групі довелось три дні працювати в холоді та під безперервною зливою. Однак, такий екстрим лише додав реалізму.

"Сама природа розпорядилася так, аби в наших очах, в наших жестах був цей біль. Все ж нам було холодно, голодно по-справжньому, розумієте? Тут не було жодного граму гри. Я падала на траву, мене заливало, я лежала у тій багнюці", - згадує нелегку роботу над кліпом Джамала.

А продюсер співачки Ігор Тарнопольський додає: "Коли опановували майданчик, побачили багато дуже чудових пейзажів і були певні, що знімаємо певний світ дуже гарний, а коли приїхали та почали зйомки, то потрапили у хмару. Було волого та темно. Тому ми перебували у середині цієї хмари". 

Попередній матеріал
Радбез ООН потребує негайного реформування – Президент
Наступний матеріал
Порошенко закликав призупинити право вето в Радбезі ООН для країн-учасниць конфліктів
Теги:
Loading...

Джамала стала почесною громадянкою Києва

Джамала вирушила в тур Україною: почала з Тернополя

Переможниця "Євробачення-2016" Джамала дала прес-конференцію в Києві

Джамала: я дуже хочу, щоб "Євробачення-2017" відбулось в Криму - перше інтерв'ю після повернення в Україну