ukrkino.com.ua

Документальний фільм "Зима у вогні" показали у 190 країнах світу

  11 вересня у Лос-Анджелесі відбудеться церемонія Creative Arts Emmy Awards – "Зима у вогні" номінована

  Номінована на Оскар документальна стрічка "Зима у вогні" йде в 190 країнах світу. Про це повідомив режисер фільму Євген Афінеєвський на церемонії вручення спеціальної нагороди Американської телеакадемії The Television Academy Honors українській команді у Києві.  

  "Фільм іде наразі в 190 країнах світу. І 21 листопада – у день народження Майдану – на "5 каналі" буде українська прем'єра "Зими у вогні". Як нагадування всім, хто сидить у Верховній Раді, про те, що їм потрібно не забувати: народ – він є сила. А вже 11 вересня у Лос-Анджелесі відбудеться церемонія Creative Arts Emmy Awards. Ми номіновані, так що тримайте за нас кулачки", – сказав він.

  Режисер також наголосив, що "Зима у вогні" – це живий пам'ятник тим, кого немає, і усім, хто вистояв на Майдані. Це пам'ятник українському народу.   

  "Вражала єдність Майдану, те, що на Майдані були від малого до старого, всі соціальні верстви, національності, релігійні конфесії. Я вперше бачив, що церкви можуть розкрити двері, прихистити людей і служити госпіталями. Всі разом – народ і Бог – об'єдналися. Майдан переміг за рахунок єдності. І унікальний приклад Майдану треба було донести світу", – зауважив Афінеєвський.

  Нагадаємо, у червні 2016 року документальна стрічка про Революцію Гідності "Зима у вогні" виборола престижну нагороду у США.

  Попередній матеріал
  Народжені вільними: Телемарафон "25 років незалежності" на "5 каналі"
  Наступний матеріал
  Дещиця: Чи зможе Україна використати Волинську трагедію для зміцнення відносин із Польщею
  Теги:
  Loading...

  Український фільм "Зима у Вогні" увійшов до короткого списку премії "Оскар"

  Закрита прем'єра фільму про Євромайдан "Зима у вогні"

  Президент нагородив Хрестом Івана Мазепи режисера фільму про Євромайдан "Зима у вогні"