http://cultprostir.ua/

"Зима у вогні": документальна стрічка про Революцію Гідності виборола престижну нагороду у США

У різні роки лауреатами нагороди ставали "Шоу Опри Уінфрі", серіали "Відділ новин", "C.S.I: Місце злочину" та інші відомі стрічки

Американська телеакадемія нагородила документальну стрічку "Зима у вогні" спеціальною нагородою The Television Academy Honors. Про це повідомляє Cultprostir.

"Від імені моєї країни та всієї міжнародної команди, яка працювала над фільмом, я дуже вдячний за цю нагороду. Революція Гідності багато чому мене навчила, і я прагнув задокументувати її та показати світові. Ця відзнака дуже важлива для України, що продовжує свою боротьбу. Я хотів би присвятити цю нагороду усім тим, хто віддав своє життя за свободу", - зазначив режисер фільму Євген Афінєєвський у своїй промові під час церемонії нагородження.

Крім того, один з продюсерів Ліна Клебанова додала: "Ми дуже раді, і не тільки тому, що суспільна значущість стрічки була настільки високо оцінена телеакадемією. На церемонії в Лос-Анджелесі було заявлено про унікальний краудсорсинговий досвід створення картини, через що вперше в історії кришталевих глобусів, вручених команді, було кілька. Один залишиться у американських колег, два інших – вже на шляху до України".

Як стало відомо, ця нагорода є традиційною відзнакою для стрічок, які, на думку телеакадеміків, "надихають, підвищують обізнаність та мотивують до змін". Трейлер до української стрічки можна переглянути тут:

Зазначимо, в різні роки лауреатами нагороди ставали "Шоу Опри Уінфрі", серіали "Відділ новин", "C.S.I: Місце злочину" та інші відомі стрічки.

Нагадаємо, 9 червня режисер українського фільму "Гніздо горлиці", який пройшов відбір до основного конкурсу Московського кінофестивалю, відмовився від участі в ньому із солідарності із Олегом Сенцовим

Попередній матеріал
Петренко розповів, як звільнятимуть суддів часів Януковича
Наступний матеріал
Напередодні Святої Трійці капелани провели в зоні АТО урочисту літургію
Теги:
Loading...

Різатдінова виборола ще три нагороди для збірної України з художньої гімнастики

Олексій Горбунов: Мене в Україні багато речей у кіновиробництві перестали дивувати

Український режисер відмовив Московському кінофестивалю із солідарності з Сенцовим

У Чернігові відбувся перший Міжнародний фестиваль "КіноДок"