До Києва завітав легендарний музикант Карлос Сантана

  Мексиканські ритми в Україні. У рамках світового турне до Києва приїхав легендарний музикант Карлос Сантана. Гітарист відіграв двогодинний концерт у палаці Україна. Протягом виступу 63-річний Сантана демонстрував віртуозність гри на гітарі, постійно змінював інструменти і навіть пританцьовував на сцені.

  Чорна сцена, і Карлос у білому - така проста концепція оформлення виступу легендарного гітариста. Тут глядачів збираються вразити не декораціями, а віртуозністю музиканта.

  Карлос Сантана, музикант: "Мої виступи - це не синтетичний голівудський оркестр. Ми з музикантами намагаємося бути справжніми, аби доторкнутися до сердець слухачів, змусити їх танцювати та радіти".

  Столична публіка на концерті таки танцювала, щоправда сидячи. Фанати Сантани кажуть, що для них виступ такого майстра - справжня подія.

  Фанат Сантани: "Это человек, который выступал в Вудстоке, я его давно слушаю, давно его ждал и его приезд - это событие".

  Фанат Сантани: "Останні 30 років я є фанатом Сантани. Таких, як я - дуже багато у світі".

  Фанат Сантани: "Билеты купили месяца 3 назад. Они у нас под магнитом каждый вечер о себе напоминали, и наконец этот день пришел". 

  Подивитися на зірку на власні очі прийшло багато відомих українців. 

  Анна Безулик, телеведуча: "Карлос Сантана - це унікальне явище, своєрідний рекорд Гіннеса у музиці. Стільки платинових альбомів, і всі платинові - такого більше ніхто не робив".

  Карлоса Сантану у турне супроводжує нова дружина, Сінді Блекман. Барабанщиця, вона також грає з Сантаною кілька композицій. Крім цього музиканта супроводжують 40 осіб, серед яких музиканти, техніки та навіть команда кухарів.

  Анна Тураєва, організатор концерту: "Вез с собой полностью кухню, вплоть до сковоородок. Печки, кофемашины. Он приверженец определенной еды определенного уровня и он нанимает немецких поваров, чтобы они ему готовили еду".

  Крім того Сантана взяв із собою у турне весь продакшн, включно з принтерами, факсами та стільцями. Є у райдері суперзірки і особливі пункти. У готель Сантана замовив вино, яке вартує більше тисячі долларів за пляшку, та білі троянди.

  Даря Безродна, Віктор Снєжко, 5 канал.  

  Попередній матеріал
  ООН: більшість біженців з зон військових конфліктів прийняли бідні країни
  Наступний матеріал
  У Печерському райсуді триває розгляд справи Луценка
  Теги: