дитячий садок
дитячий садок 5 канал

"Діти були здивовані": як дитячі садочки на Дніпропетровщині відновлюють роботу після карантину

Читайте по-русски
За новими вимогами, щодві години необхідно дезінфікувати приміщення та поверхні

П'ятирічний Іванко простує з мамою до дитсадка після двох місяців перебування на карантині. Відтепер тут, як і у всіх інших дошкільних закладах, нові правила: на вході обов'язково вимірюють температуру і за мінімальних ознак застуди дітей не приймають.

Мати хлопчика Катерина зізнається, під час карантину було складно працювати і одночасно доглядати дитину.

У групах прибрали килими та м'які іграшки. Але найскладніше, зізнаються вихователі, це заборонити дітям обійматися і близько контактувати.

"Ми розробили алгоритм, як ми будемо приймати дітей, як ми будемо проводити всі режимні моменти, не будемо контактувати один з одним", – розповідає директорка дитячого садка Вікторія Іванцова. За новими вимогами, щодві години необхідно дезінфікувати приміщення та поверхні, кілька разів на день вимірювати температуру у дітей та всіх працівників закладу і дотримуватися маскового режиму. Утім, керівники садочків більше переймаються іншим правилом, яким уряд заборонив працювати з дітьми всім, кому за шістдесят років.

дитячий садок
дитячий садок5 канал

Дезінфекція щодві години, масковий режим, контроль температури дітей і працівників садочка – обов'язкові. Відповідальні за карантинні заходи в садках – керівники. Вони мають право відсторонити від роботи працівників "групи ризику". Але це може призвести до дефіциту кадрів, нарікають у міському управлінні освіти.

Департамент освіти потребує роз'яснень від Міністерства охорони здоров'я та уряду щодо обов'язкової ізоляції осіб віком від 60 років. Адже з 1 червня у Дніпрі планують відновити роботу всіх дитсадків.

Наталія Світлова, Дніпропетровська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Убивство Шеремета: прокурори не з’явилися на судове засідання у справі Юлії Кузьменко
Наступний матеріал
У Краматорську попрощалися з командиром танкової Сіверської бригади
Loading...