5.ua

Держкіно заборонило 9 російських кінострічок

  Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) скасувало реєстраційні посвідчення (або відмовило в державній реєстрації) дев’ятьом фільмам та телесеріалам російського виробництва.


  На підставі висновків Експертної комісії з питань публічного демонстрування і розповсюдження кіно- і відеофільмів, Державне агентство України з питань кіно 16 вересня скасувало або відмовило в державній реєстрації  наступним фільмам та телесеріалам: "Фальшивая армия. Великая афера полковника Павленко" ( реж. А.Грачев, Росія, 2009 р., док. фільм); "Второй убойный" (реж. С.Власов, Росія, 2013р.); "Зимний круиз" (реж. І.Нурісламов, Росія, 2012р.); "Честь самурая" (реж. Н.Якушева, Росія, 2012р.); "Разреши тебя поцеловать снова" (реж. Ю.Морозов, Росія, 2012р.); "Ментовские войны 7" (реж. С.Раєвський, Росія, 2013р.); "Отдельное поручение" (реж. Д.Аверін, Росія, 2012р.); "Ментовские войны 4" (реж. Е.Абросімов, Росія, 2013р.); "Просто Джексон" (реж. Пляскін Л., Росія, 2012р.).

  За висновками Експертної комісії зазначені фільми визнано такими, що забороняються для телевізійного показу, публічного комерційного відео, домашнього відео на території України, а три з вищеназваних кінострічок отримали заборону і для кінотеатрального показу. Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

  "Захист національного інформаційного простору є пріоритетом для української держави. Ми маємо обмежити вплив російської пропаганди на українського глядача, в той же час Держкіно України не збирається обмежувати показ в Україні російських фільмів, які не несуть загрози національним інтересам", - пояснив голова Держкіно Пилип Іллєнко.
  Попередній матеріал
  ГПУ визначатиме, хто підпадатиме під амністію
  Наступний матеріал
  АТО: хроніка дня
  Теги:
  Loading...