5 канал

Бурмака: У хвилину розчарування оптимізму додає молоде покоління українців – відео

Молоде покоління українців свою країну не покине

Її пісні – ровесники відновленої незалежності, і стартувала вона ще з першого фестивалю "Червона рута". Вона – учасник трьох революцій. Її пісні співали студенти на холодному граніті Майдану в 1991-му. Марічка Бурмака про пісні на фронті, про волонтерство і байдужість, про громадянське і міщанське в повсякденному житті. Про самоідентифікацію й аморфність суспільства. Чаювали з Марією Бурмакою.

Довідка. Марія Бурмака народилася 16 червня 1970 року в Харкові у сім'ї викладачів. Українська співачка, народна артистка України, кандидат філологічних наук.

Закінчила музичну школу за класом гітари. У 1987 році вступила на філологічний факультет Харківського університету. Ще у студентські роки почала писати пісні. Перемога на фестивалі "Оберіг" у Луцьку 1989 та на "Червоній руті" (друга премія) дала початок її музичній кар'єрі. Фірма "Кобза" випустила касету її пісень під назвою "Ой, не квітни, весно…".

Протягом 1990-х років Бурмака працювала телеведучою на каналі "СТБ" та УТ-1. Була активною учасницею практично всіх подій української історії, починаючи з фестивалю "Червона рута" (1989) і "Студентського голодування на граніті" (1990) до "Помаранчевої революції" (2004) та "Революції Гідності" (2013–2014).

У 2007 році Марію Бурмаку нагороджено Орденом княгині Ольги III ступеня. У 2009 році співачка удостоєна почесного звання народної артистки України. Має доньку Ярину 1995 року народження.

Дивіться також сольний концерт Марії Бурмаки.

Як повідомляв 5.UA, у мережі з'явилося відео зі зйомок нового "оптимістичного" кліпу Марічки Бурмаки.

Попередній матеріал
Спецоперація КОРД та поліції в Києві: затримано коронованого у Москві злодія в законі
Наступний матеріал
Штаб АТО: За добу бойовики відкривали вогонь 63 рази – стріляють з "Градів", танків, мінометів
Loading...

Брифінг міністра культури України Євгена Нищука щодо перепоховання Олександра Олеся – трансляцію завершено

Троїцький: Замало окремих "історій успіху" - потрібна постійна креативна територія успіху, культурний "ковчег" для ідеології нової успішної країни - відео

Декомунізація проходить фактично комуністичними методами – міністр культури