Богдан Ступка отримав приз за кращу чоловічу роль на Римському кінофестивалі

  Богдана Ступку визнали найкращим актором на третьому Римському кінофестивалію. Українсько-польський фільм "Серце на долоні", режисером якого є Кшиштоф Зануссі, був відібраний до конкурсної програми. Ступка отримав статуетку - срібного імператора Марка Аврелія за найкращу чоловічу роль, а оплески глядачів не вщухали протягом п`ятнадцяти хвилин.
  З такими піснями летів Богдан Сильвестрович до Рима і навіть гадки не мав, що його акторська гра так припаде італійцям до серця. І до України він повернеться уже з Марком Аврелієм на коні - найвищою нагородою для актора на римському кінофестивалі. Сам Ступка перед фестивалем подивився фільм на DVD, але  ані його гра, ані сама картина "Серце на долоні"  -  не вразили. У новому кіно режисера Зануссі він втілює образ цинічного олігарха, який шукає собі серце для пересадки. Грати доводилося польською, та ще й режисер був невдоволений озвучуванням.

  Богдан Ступка, актор, виконавець головної ролі у фільмі "Серце на долоні": "Мислиш по-українськи, а працюєш на польській мові, і вона в тебе не ллєтьсятак, як потрібно. і він весь час до мене підходив і казав: "шибче", тобто "швидше". А в мене не виходило швидше. І я кажу: "А чого я буду швидше говорити, я олігарх, мільярдер, куди я спішу?".

  Крім пана Богдана, у "Серці на долоні" зіграли ще два Ступки - син Остап і онук Дмитро. Ролі в них другорядні. Дмитро у фільмі грає відлупцьованого фотокореспондента, а Остап перевтілився в охоронця батька-олігарха.

  Остап Ступка, актор: "Цікаво було спостерігати цей творчий тандем, тому я бігав там як студент з цією штукою, яка є в охоронців, в чорному гольфі, плащі.. Хоча в мене є там одна репліка..хм.. таки є в мене одна репліка у цьому фільмі".

  Самі актори називають цей фільм чорною комедією. Але життєствердною - про те, як треба любити життя. В Італії "Серце на долоні" отримало солідні перспективи на майбутнє. За словами продюсера Олега Кохана, стрічку демонструватимуть ще на десяти кінофестивалях, а французькі та італійські дистриб`ютори хочуть її показати в своїх країнах. В Україні ж прем`єра відбудеться на початку наступного року. А Богдан Ступка після Марка Аврелія тепер замислився над Оскаром.

  Ольга Петрів, Ілля Шинкаренко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.78Мб)
  Попередній матеріал
  "Незгасима свічка": в Тернополі вшанували пам`ять жертв Голодомору
  Наступний матеріал
  Криза у Конго. Ситуація станом на 03.11.08 (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...