Анджеліні Джолі 45: найяскравіші ролі головної голлівудської спокусниці

Анджеліна Джолі infox.ru
На рахунку Анджеліни Джолі багато ролей: вона грала не лише спокусниць, шукачів пригод, суперагентів, а й має серйозні драматичні ролі

4 червня секс-символ та головна красуня Голлівуду святкує свій 45-й день народження. Тож сьогодні 5.UA згадує найяскравіші та найвагоміші ролі неперевершеної Анджеліни Джолі.

Крістін Коллінз, "Підміна" (2008)

"Підміна"
"Підміна"ivi.ru

Надзвичайно важка психологічна роль матері, у якої зникла дитина. Поліція знаходить зниклого хлопчика, однак героїня розуміє, що це не її син. Жінку починають вважати божевільною та небезпечною для суспільства, однак вона не здається і йде до кінця в пошуках правди.

Лайза Роу, "Перерване життя" (1999)

"Перерване життя"
"Перерване життя"vokrug.tv

Роман Сюзанни Кейсен "Перерване життя" про перебування в Бостонській психіатричній клініці справив сильне враження на Джолі. Актриса отримала роль особливо близького їй персонажа – підлітка з діагнозом "соціопатія". Її колегою по майданчику стала вже широко відома на той момент Вайнона Райдер, проте все критики зійшлися на тому, що Джолі своєю грою затьмарила усіх інших персонажів. Не дивно, що саме за цю роль Джолі отримала "Оскар".

Малефісента, "Малефісента" (2014, 2019)

"Малефісента"
"Малефісента"DisneyStudios

Попри доволі банальний сюжет, від героїні Джолі просто неможливо відвести погляд. Перша картина мала такий комерційний успіх, що у 2019 році вийшло продовження історії.

Джиа Каранджі, "Джиа" (1998)

"Джиа"
"Джиа"Pinterest

У цій біографічній драмі Джолі зіграла манекенницю, яка підірвала фешн-індустрію на рубежі 1970-1980 років, але не зуміла впоратися зі славою і пристрастю до наркотиків.

Лара Крофт, фільми 2001 та 2003 років

Лара Крофт
Лара Крофтpopcornnews.ru

Відважна авантюристка, археолог Лара Крофт – саме ця роль принесла молодій Джолі звання секс-символа Голлівуду і шалену популярність.

Джейн Сміт, "Містер і місіс Сміт" (2005)

"Містер і місіс Сміт"
"Містер і місіс Сміт"etalongame.com

Фільм, у якому Джолі і її партнер по майданчику Бред Пітт були настільки пристрасними, що актори не змогли втриматися і закрутили роман, а згодом і одружилися. На жаль, їх шлюб уже розпався. Але то вже інша історія.

Попередній матеріал
СOVID-19 у світі: Італія відкриває кордони для туристів, а Чорногорія оголосила про завершення епідемії
Наступний матеріал
Коронавірус у світі: ВООЗ констатує погіршення ситуації з COVID-19 у глобальному масштабі
Loading...