Американці планують зняти серіал про британську рок-легенду The Beatles

  Американська компанія NBC планує створити міні-серіал про історію легендарної англійської рок-групи The Beatles. Про це повідомляється порталом Deadline.


  Як зазначено, виробництвом займеться творча команда історичного серіалу "Тюдори", який вийшов на екрани в квітні 2007 року. Це продюсери Майкл Херст, Бен Сильверман і Тері Вайнберг.

  "Проект NBC стане першим художнім серіалом про "ліверпульську четвірку". Міні-серіал буде складатися з восьми частин. Він продовжить цикл проектів, запущених NBC в 2013 році", - підкреслено у повідомленні.

  Також Deadline повідомляє, що телевізійний фільм про The Beatles знаходиться в ранній стадії розробки, про деталі сюжету і дату прем'єри поки не повідомляється.

  На сьогоднішній день у світі існує документальний серіал про "ліверпульської четвірку" – "Антологія The Beatles". Спроб розповісти історію групи в жанрі художнього фільму було небагато. У період з 1964 по 1967 рік у Великобританії випустили три стрічки за участю самих музикантів, а в 1968 році з'явився мультфільм "Жовтий підводний чове". Також у 2009 році на екрани вийшла картина "Стати Джоном Ленноном" про дитинство і юність фронт-мену "жуків".
  Попередній матеріал
  Медведєв звинувачує Україну у нинішній газовій кризі
  Наступний матеріал
  Мінфін вважає, що акцизні марки мають бути дешевшими