45 метровий український рушник намалювали у Луганську [відео]

  45-ти метровий український рушник намалювали у Луганську. Народний атрибут прикрашає узбіччя центральної вулиці міста.

  Свторювали його - усі охочі.  Варто було лише мати при собі пензлик. Замість фарби учасники, яких набралася близьтко сотні,  використовували розведену крейду. Тож протримається цей малюнок - до перших опадів. Організатори запевняють, ця акція – аполітична. А намальований орнамент -  є симоволом української культури та мови.

  В’ячеслав Бондаренко, організатор акції: "Идея родилась – захотелось. Шел тут, показалось, что похоже на вышыванку, будет очень красиво с двух сторон. Здесь 20 кг мела, сначала думали, что нам хватит на 2 стороны".

  Дмитро Снєгірьов, співорганізатор акції: "Ми хотіли показати, що Луганщина – є невід’ємною частиною України в культурологічному, історичному, політичному аспекті".

  Житель Луганська: "У нас в регионе на русаком языке говорять, где-то на украинском. Но это сов сем не должно быть причиной для ссор, гражданських войн".

  Жителька Луганська: "Я полюбляю українську культуру, це моя рідна культура. Хочу, щоб більше людей приєднувалося. Це наше рідне, мова це дуже важливо для нас. Вишиванка – це один з елементів нашої культури".

  Попередній матеріал
  Потопом і знеструмленням закінчується кожна злива для мешканців одного будинку в Житомирі [відео]
  Наступний матеріал
  Стежити за перебігом парламентських виборів в Україні приїдуть більше 3 тис. спостерігачів
  Теги: