30 червня стартує музично-екологічний фестиваль "Трипільське коло"

  "Трипільське коло" стартує 30 червня у Ржищеві. Триватиме музично-екологічний фестиваль до 3 липня. Цьогоріч покровителем дійства оголосили стихію - повітря. Його символами стануть кульбаби і паперові журавлі.
  Виступатимуть на фестивалі кілька десятків українських та іноземних гуртів. Влаштують і майстер-класи. Там навчатимуть танцям і співам. Покажуть також, як малювати еко-торби та давати друге життя вже використаним матеріалам - пластику та паперу. Також охочі зможуть своїми руками ліпити хату і традиційні трипільські обереги, які виготовляли наші пращури 5-7 тисячоліть тому.

  Іван Тращук, учасник студії-реконструкції трипільської кераміки: "На "Трипільському колі" будуть реконструкції горну, в якому буде випалюватися вся оця кераміка. Ця піч має набрати понад 1000 градусів. І це можна буде побачити своїми очима, як воно відбувалося тоді й як воно відроджується зараз".

  Максимальна екологічність - це головна ознака "Трипільського кола". Окрім заборони вживати алкологоль, наркотики та курити, організатори подбали й про довкілля. Вони підрахували, які децибели можуть зашкодити мешканцям Ржищівського гірського хребта, а також продумали, як зменшити викиди СО2 у повітря під час проведення "Трипільського кола".

  Наталя Лещенко, співорганізатор фестивалю "Трипільське коло": "Ми відмовилися повністю від усіляких салютів, петардів, від усього, що може викликати переляк у диких тварин. Салют ми замінили лазерним шоу. Щодо сміття - після того, як "Трипільке коло" завершило свою програму, ви не знайдете жодної смітинки на цій території".

  Попередній матеріал
  У Греції ухвалили п`ятирічну програму жорсткої економії
  Наступний матеріал
  Причиною кишкової інфекції в Німеччині назвали паростки бобових культур
  Теги: