5 канал

Приходько: Ми таки ніколи вже не будемо браттями - відео

Вона виступала на Євробаченні з українською піснею але… але від Росії, а тепер її на Росії називають хунтівською фашисткою і погрожують знищенням. Вона – це Настя Приходько.

Вона виступала на Євробаченні з українською піснею але… але від Росії, а тепер її на Росії називають хунтівською фашисткою і погрожують знищенням. Вона – це Настя Приходько. Її з піснями чекають наші воїни на російському фронті, її бояться ватні музичні посіпаки та інші "потапи". Ляшко вихвалявся, що Настя Приходько стала членом Радикальної партії – Настя ж "покинула" радикалів через три тижні. "Драматичне" чаювання".

21 листопада, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітала Анастасія Приходько – українська поп-співачка.

Дивіться також: У Бразилії люди кричали "Україна-Україна!" – "ДахаБраха"

Довідка. Анастасія Приходько – українська поп-співачка, здобула популярність після перемоги в 7-му сезоні російського шоу "Фабрика зірок". Із піснею "Мамо" представляла Російську Федерацію на пісенному конкурсі Євробачення, що відбувся в Москві у 2009 році, де посіла 11-е місце.

Народилась в місті Києві. Мати – театральний критик, працює в Міністерстві культури України. Змалку вчилася музиці, зокрема у музичній школі навчилась грати на фортепіано, флейті, гітарі, крім того, відучилася за диригентсько-хоровим класом. Професійну освіту Приходько почала здобувати в Київському державному музичному училищі ім. Гліера, пізніше закінчила Київський національний університет культури і мистецтв.

Під час Євромайдану Анастасія заявила, що щодня буває на Майдані – возить мітингувальникам їжу та одяг. 14 грудня 2013 року виконала декілька своїх хітів зі сцени Євромайдану, чим дуже пишається. Співачка також відмовилась від усіх нагород, які їй були вручені в Росії, про це вона заявила під час презентації свого нового кліпу, присвяченого українським бійцям.

Нагадаємо, раніше співачка Приходько на колінах подякувала "кіборгам": "Дякую вам, наші янголи-охоронці".

Попередній матеріал
У Німеччині заявляють, що робота над "дорожньою картою" реалізації Мінських угод йде з великими труднощами
Наступний матеріал
Бойовики обстріляли Мар’їнку і Лебединське з гранатометів і БТР
Loading...

Настя Приходько презентує сольну програму «Герої не вмирають»

"Дякую вам, наші янголи-охоронці" - співачка Приходько на колінах подякувала "кіборгам"

Анастасія Приходько розповіла, чим хоче представити Україну на Євробаченні-2016

Анастасія Приходько: Я б собі не пробачила, якби залишилась у Росії

Об'єм крадіжок попереднього керівництва ДПЗКУ був катастрофічним – Приходько

5 канал - трансляція наживо