Іванна Климпуш-Цинцадзе: Європейські комітети надають позитивні рекомендації Україні - інтерв'ю

Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе у програмі "Час. Підсумки дня" розповіла про вплив системи е-декларування на безвізовий режим з ЄС та можливість зустрічі Росії, Франції та Німеччини без участі України

Під час програми віце-прем’єр-міністр наголосила, що профільні європейські комітети дають позитивні рекомендації щодо надання безвізового режиму Україні.

"Переважно так трапляється, що після рішення профільного комітету, на якому дуже глибоко і грунтовно обговорюються такі питання, загальне рішення Європейського парламенту є відповідним до рішення комітету. Є позитивна рекомендація доповідачки Марії Габріель, яка буде представляти доповідь на комітеті з громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ. А далі буде справа за рішенням Ради Європейського Союзу. Там ми розраховуємо на позитивний результат через те, що Україна виконала абсолютно всі зобов'язання", – сказала віце-прем’єр.

На запитання, коли очікувати рішення, Івання Климпуш-Цинцадзе відповіла, що скоріше за все ЄС буде приймати резолюцію восени.

Повна версія програми:

Попередній матеріал
Програми початкової школи стануть більш відповідними можливостям дітей – Гриневич
Наступний матеріал
Волонтери української діаспори подарували бійцям АТО маневрений позшляховик

У МОЗ повідомили, коли розпочне роботу державна система страхової медицини

США презентують Україні модернові навігаційні системи та комплексні тренажери-імітатори

На Майдані Незалежності запрацював каскадний фонтан

Грузинський балет "Сухішвілі" відмовився виступати в окупованому Криму