Податковий кодекс
Податковий кодекс відкриті джерела

Зміни до Податкового кодексу відлякуватимуть від України іноземних інвесторів і вдарять по бізнесу – економіст

  Читайте по-русски
  Йдеться про законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень"

  Збільшення податків для цілих секторів економіки, схвалене Кабміном 12 травня, може суттєво погіршити інвестиційний клімат в Україні - у цьому переконані економісти, пише "24 канал".

  Як зазначає ресурс, економічний експерт Борис Кушнірук заявив, що необґрунтовані і спонтанні податкові зміни негативно впливають на імідж України.

  "Урядовці хочуть, аби зміни вступили в дію з 1 липня – вже через місяць, а згідно із Податковим кодексом це можна робити лише за пів року до початку нового бюджетного року. Тобто зміни не можна запроваджувати цьогоріч, бо для бізнесу вони непередбачувані і можуть призвести навіть до банкрутства", – наголосив Кушнірук.

  Як пояснює джерело, мовиться про законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень". Його Кабінет Міністрів схвалив 12 травня.

  За словами експерта, якщо Верховна Рада проголосує за законопроєкт, представники компаній з іноземним капіталом звернуться до Конституційного суду та міжнародних інстанцій.

  На думку Кушнірука, це класичний приклад того, чому Україну вважають непривабливою для інвестицій.

  "Вона неприваблива, бо непередбачувана! І в ній непередбачувана діяльність держінституцій і регуляцій", – каже Кушнірук.

  Загалом економісти та підприємці оцінюють перспективу податкових змін в Україні вкрай негативно, пише видання, Пояснюється, що це може дати початок низці тривожних тенденцій у процесі економічного розвитку країни.

  Попередній матеріал
  ЦВК визнала Вірастюка народним депутатом
  Наступний матеріал
  Стало відоме можливе місце зустрічі Зеленського і Байдена
  Теги:
  Loading...