Металургія
Металургія Фото з відкритих джерел

Зарплати в українській металургії наближаються до закордонних – директор Федерації роботодавців

Читайте по-русски
Завдяки розвитку систем мотивації – відтік персоналу у 2020 році скоротився до 8,5%

Провідні металургійні компанії України продовжують підвищувати заробітні плати своїм працівникам. Так, з 1 травня про збільшення платні за основними робітничим спеціальностям оголосили у групі "Метінвест". Упродовж квітня в компанії обіцяють обрахувати відсоток для різних категорій. При цьому, загальне зростання зарплат за підсумками року експерти оцінюють на рівні 20-30%.

"За нашими оцінками середні зарплати можуть збільшитися в галузі десь на 20-30%. Тобто ми отримаємо більше 20 тис. грн середню заробітну плату в галузі та, насправді, ці заробітні плати вже будуть близькі до того рівня, коли люди які виїжджають за кордон. Буде вигідно працювати вдома і працювати на власних підприємствах", – каже генеральний Директор федерації роботодавців Руслан Іллічов.

При цьому, завдяки постійному розвитку систем адаптації та мотивації співробітників – відтік персоналу торік скоротився до 8,5%.

"Ми вітаємо таке рішення спільне металургійних компаній, які фактично збільшенням зарплати утримують людей на своїх виробництвах і стимулюють людей приходити працювати", – наголошує Іллічов.

Попередній матеріал
МОЗ: За кожним щепленим CoronaVac одразу резервують другу дозу цієї вакцини
Наступний матеріал
США призупинили щеплення вакциною "Джонсон і Джонсон" – причина
Теги:
Loading...