Гроші
Гроші vse.media

Заробітна плата за рік зросла на 25% у доларовому еквіваленті – Порошенко

  Читайте по-русски
  Боротьба з бідністю стає питанням нацбезпеки України, сказав Президент

  Заробітна плата у період з грудня 2017 року по грудень 2018 року зросла на 25% у доларовому еквіваленті. Про це сказав Президент України Петро Порошенко на засіданні Ради національного розвитку Чернівецької області, повідомляє "Укрінформ".

  "Позиція боротьби з бідністю передбачає, що середня заробітна плата в країні з грудня по грудень зросла на 24,5%. Це ті кроки, які ми робимо для боротьби з бідністю. В умовах того, що на початку 2018 року курс долара становив 28,18, а зараз він становить 26,89. Курс не просто той самий, а ще й зміцнився", - сказав Порошенко.

  Він зазначив, що зростання заробітної плати у валюті становить приблизно 25%.

  "Додатково до цього інвестори забезпечують безкоштовний проїзд, харчування, соціальний пакет включно з медичним страхуванням", - розповів президент. Порошенко також відзначив, що дієвим кроком боротьби з бідністю є робота щодо підвищення пенсій.

  Глапва держави також наголосив: "Великі компанії виплачують повністю "білу" заробітну плату. Це призводить до зростання ЄСВ та надходжень до пенсійного фонду. Тому ми є рішучими щодо покращення інвестиційного клімату".

  Як повідомляв 5.UA, боротьба з бідністю стає питанням нацбезпеки України.

  Попередній матеріал
  "Червоні лінії були проведені" – у МВС відповіли на звернення послів G7 щодо загрози "екстремістських рухів"
  Наступний матеріал
  "Уроки арифметики для кандидата Ю": на Одещині блокували схему підкупу представників виборчих дільниць – ГПУ
  Loading...