Данило Гетманцев
Данило Гетманцев Данило Гетманцев / Facebook

Законопроєкт №1210 до голосування буде допрацьовано на 50-70% – Гетманцев

  Читайте по-русски
  За словами чільника профільного комітету, підготовку до другого читання скорочувати не будуть

  Вже скандальний податковий законопроєкт №1210 буде допрацьовано на 50-70% до другого читання. Таку заяву зробив народний депутат від "Слуги народу", глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає "РБК-Україна".

  "Законопроєкт №1210 не обговорюється в авральному режимі. Ми не поспішаємо з ним. Скільки ви збиралися б обговорювати? Рік, півроку? Ми діємо абсолютно в рамках регламенту. Ми внесли його в перших числах вересня, вчора (30 вересня – ред.) ми його рекомендували до першого читання. Верховна Рада внесе його до порядку денного, проголосує в першому читанні, після чого у нас буде два тижні для поправок. А після цього – час для того, щоб над поправками працювати", – розповів Гетманцев.

  Чільник профільного комітету також уточнив, що підготовку до другого читання скорочувати не будуть. З його слів, голосування у Верховній Раді може відбутися вже на цьому тижні.

  "Вчора під час комітету я спеціально під стенограму сказав, що не буде жодної депутатської поправки, яку ми не розглянемо, яку ми відхилимо, не заглибившись в її суть. І це стосується не тільки депутатських поправок, це стосується і поправок бізнесу", – запевнив Гетманцев.

  За його словами, робочі групи щодо проєкту закону вже зараз напрацьовують поправки до другого читання.

  "Дуже багато чого ми враховуємо. Правильно сказала вчора Ніна Южаніна, що приблизно на 60% законопроєкт буде переглянутий до другого читання. Я не знаю точно – на 60%, на 50% або на 70%, але ця цифра буде десь в цьому проміжку", – резюмував нардеп.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, що робитиме Євросоюз із російськими паспортами ОРДЛО
  Наступний матеріал
  У Польщі затримали українця, який 14 років переховувався від Інтерполу
  Теги: