За підтримки Світового банку оптимізовано систему державної статистики

  Кабінет міністрів України схвалив звіт Держстату за результатами реалізації спільного із Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проекту "Розвиток системи державної статистики для моніторингу соціально-економічних перетворень".

  Про це 12 листопада повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

  Зокрема зазначено, що за період впровадження проекту (2005 – 2013 роки) фактично витрачено $44,6 млн., у т.ч.: $41,4 млн. – коштів позики.

  Також стало відомо, що у рамках реалізації проекту створено інформаційно-аналітичну систему (ІСОСД), що забезпечує налагодження процесів обробки статистичних спостережень, і впроваджено нові міжнародні статистичні стандарти. Крім того, досягнуто значної оптимізації в процесах збору статистичних даних, зокрема скоротилась із 217 до 143 кількість форм звітності, за якими проводяться державні статистичні спостереження; підвищено рівень відповідей підприємств із 70% до 94%; кількість обстежень із використанням методів електронного збору даних збільшено до 85%.

  "У результаті – досягнуто ширшого охоплення та вищої якості даних для прийняття рішень економічним блоком Уряду, зменшено вартість збору даних. Результати проекту позитивно оцінені Світовим банком", - зазначено у повідомленні.

  Попередній матеріал
  Космічний апарат вперше в історії здійснив посадку на поверхні комети
  Наступний матеріал
  Постпред США в ООН звинувачує Росію у невиконанні мінських домовленостей