"ЗА ЧАЙ.COM": Вчений-економіст, радник Президента Александр Пасхавер в ефірі "5 каналу"

Бесіду про глобалізацію та світовий порядок, про реформи та старі еліти дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

"Вчений-економіст і при цьому оптиміст. Александр Пасхавер був радником з реформ та економіки при різних президентах, прем'єр-міністрах, віце-прем'єр-міністрах та міністрах економіки й голови Фонду держмайна. Нині - позаштатний радник Президента. Революція, війна й корупція - а Пасхавер лишається оптимістом. Нові реформи та старі еліти – mission impossible? Глобалізація та світовий порядок тріщать по швах. Як вистояти і стати сильними. Почаюємо з Олександром Пасхавером нині о 23:10", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме економіст, радник Президента Александр Пасхавер.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 27 січня 2017 року.

Довідка. Олександр Пасхавер народився 11 березня 1945 року у Києві. Український вчений-економіст, член-кореспондент Академії технологічних наук України, Заслужений економіст України. Закінчив Київський інститут народного господарства – економічний факультет – і аспірантуру Інститут економіки АН СРСР у Москві.

Понад 20 років працював в Інституті економіки АН УРСР (1971–1992) провідним науковим співробітником. Займався дослідженнями з питань економічної ефективності, приватизації і демонополізації. Брав активну участь у впровадженні ринкових реформ в Україні. У 1995 році став одним із ініціаторів створення і з тих пір є беззмінним президентом Центру економічного розвитку, громадської експертної організації. Також очолює редакційну раду інформаційно-аналітичного бюлетеня "Моніторинг економіки України".

У різний час був радником Президента, Прем'єр-міністра, Віце-прем'єр-міністра, Міністра економіки, голови Фонду державного майна України. Знову призначений радником Петра Порошенка.

Попередній матеріал
Ефект Хризаліди: Львівська мисткиня зачарувала Францію своїми роботами
Наступний матеріал
До України намагалися провезти майже 450 тонн заражених фруктів
Теги:
Loading...