Нові вагони "Укрзалізниці"
Нові вагони "Укрзалізниці" Укрзалізниця

З кондиціонером і USB: "Укрзалізниця" до Дня Незалежності отримає перші з нових пасажирських вагонів

  Читайте по-русски
  Контракт передбачає загалом поставку 100 нових вагонів

  "Укрзалізниця" отримає перші два нових вагони із запланованих 100 від вітчизняного Крюківського заводу до Дня Незалежності 24 серпня.

  Про це відзвітувала пресслужба УЗ.

  Хід виконання контракту вирішили перевірити міністр інфраструктури Олександр Кубраков та в.о. голови правління "Укрзалізниці" Олександр Камишін.

  "Вже в наступному році ми маємо отримати від заводу всю партію вагонів. А цього року нам буде поставлено як мінімум 10 одиниць", – зазначив управлінець.

  Він запевнив, що всі сторони дотримуються домовленостей, зокрема, держкомпанія вже перерахувала заводу авансовий платіж за вагони.

  Перші вагони всім охочим мають показати на виставці рухомого складу, яка відбудеться 27 серпня на Центральному залізничному вокзалі в Києві.

  Довідка. Вагони від КВБЗ обладнані адаптивною системою кондиціонування, розетками USB, системою відеонагляду тощо. Завод має поставити залізничному перевізнику 51 купейний вагон, 12 вагонів СВ, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда.

  Нагадаємо, нещодавно Кабмін призначив нового тимчасового керівника "Укрзалізниці".

  Попередній матеріал
  Підготовка до параду: на 18 серпня в Києві заплановане масштабне перекриття автомобільного руху
  Наступний матеріал
  Столтенберг розповів, за якої умови НАТО завдасть дистанційних ударів по терористах Афганістану
  Loading...