5.ua

З 14 квітня буде знижено ставки спеціального мита на імпортні автомобілі

  В Україні буде знижено ставки спеціального мита на імпортні автомобілі відповідно до рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, зниження відбудеться з 14 квітня поточного року. Про це повідомили в Міністерстві фінансів України.

  Так, повідомляється, що на іномарки з бензиновим двигуном об’ємом до 1,5 л ставку мита буде знижено з 6,46% до 4,31%; на авто з двигуном об’єму до 2,2 л – з 12,95% до 8,63%. Крім того, також повідомляється, що вже скасовано утилізаційний збір.

  При тому варто нагадати, що Законом України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання України" передбачено підвищення ставки акцизного податку на нові легкові автомобілі.

  "Згідно з розрахунками, проведеними на основі даних митних декларацій щодо імпорту автомобілів, зокрема середньої митної вартості автомобілів наймасовішого сегменту ринку (з бензиновим двигуном об’ємом від 1,5 до 2,2 л), з урахуванням зміни курсу долара США, дорожчання автомобілів - за рахунок зміни умов оподаткування - складає близько 14,5 тис.грн", - підкреслено в повідомленні Мінфіну.

  Попередній матеріал
  В Харкові суд залишив під вартою 20 сепаратистів з 64 затриманих
  Наступний матеріал
  Human Rights Watch не подобається закон про люстрацію суддів в Україні
  Теги:
  Loading...