Україна та ЄС планують спільний контроль транзиту газу до Європи

  Україна підтримує ініціативу європейської сторони про відновлення моніторингу транзиту природного газу з Росії в країни ЄС через територію України.

  Про це сказав міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин на зустрічі з послом Євросоюзу в Україні Яном Томбінським, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу міністерства.

  "Міністр підтримав ініціативу європейської сторони про поновлення здійснення моніторингу транзиту природного газу з Російської Федерації до країн Європейського Союзу через територію України з метою підтвердження того, що Україна є надійним транзитером газу", - йдеться у повідомленні.

  Демчишин наголосив, що НАК "Нафтогаз України" і "Укртрансгаз" повністю готові для прийому місії моніторингу на об'єктах ГТС України і підтверджують готовність надати доступ європейським експертам до об'єктів ГТС.

  Крім того, за його словами, міністерство підготувало проекти планів імплементації актів законодавства ЄС в енергетичній сфері в рамках Угоди про асоціацію і найближчим часом, після завершення всіх внутрішньодержавних процедур, вони будуть представлені для затвердження урядом.

  Попередній матеріал
  Міністр соцполітики пообіцяв, що зменшення виплат зачепить менше 5% пенсіонерів
  Наступний матеріал
  "Укроборонпром" планує випускати по два танки щотижня

  Словацька компанія хоче з'єднати газопроводом Туреччину і Україну – ЗМІ

  МВС посилило охорону електростанцій та газопроводів

  Україна планує будівництво нового газопроводу в Польщу

  МЗС: Україна залишається основним транзитером енергоресурсів в Європу