фото transkarpatia.net

Україна планує будівництво нового газопроводу в Польщу

  Будівництво нового 110-км магістрального газопроводу для щорічного постачання близько 8 мільярдів кубометрів газу з європейського ринку через Польщу до України може обійтися учасникам проекту приблизно в $245 млн.


  Про це повідомив член правління польської компанії Polenergia Радослав Дудзиньський, яка допомагає в реалізації цього проекту, пише УНІАН.

  За його словами, це орієнтовна вартість проекту, згідно з оцінками "Нафтогазу України".

  "Думаю, що газопровід може почати працювати в 2019-2020 році", - сказав він, зазначивши, що його реалізація залежатиме від того, чи вдасться знайти необхідне фінансування.

  За його словами, цей газопровід планується спорудити від розташованих у Львівській області підземних сховищ газу "Більче-Волиця" до пункту передачі газу на українсько-польському кордоні "Дроздовіче".

  Представник Polenergia, який брав участь у Baltic Business Forum, сказав, що Україна через новий інтерконнектор на кордоні з Польщею може одержувати як газ із Німеччини, так і зріджений газ, що поставляється в польський термінал в Свіноуйсьце, який повинен почати працювати в 2015 році.

  Крім того, за його словами, цей газопровід може використовуватись для постачання газу з України до Польщі, наприклад закачаного раніше з Євросоюзу палива в українські газові сховища в періоди пікового споживання.
  Попередній матеріал
  На Полтавщині планують попрощатися з пам'ятниками Леніну до листопада
  Наступний матеріал
  У Чернігові впав пам'ятник Фрунзе
  Теги:
  Loading...