novadoba.com.ua

Україна піднялась на 16 позицій вгору в рейтингу ведення бізнесу

  Україна у щорічному рейтингу Світового банку з ведення бізнесу за 2015 рік зайняла 96-е місце зі 189, за рік піднявшись вгору на 16 позицій, повідомляється на сайті дослідження.

  Про це пише "Апостроф".

  Прогрес був досягнутий за рахунок двох показників: реєстрація власності та оподаткування, за якими стрибок вгору склав, відповідно, 29 і 49 позицій - до 59 і 108 місця. У той же час автори рейтингу знизили України відразу на сім позицій за показником реєстрації підприємств (на 76-е місце), а також на три позиції за темами приєднання до електромереж та отримання кредитів (відповідно, до 185 і 17 місця).

  У таких сферах, як отримання дозволів на будівництво та захист міноритарних акціонерів, Україна також втратила за рік дві позиції, опустившись, відповідно, на 70 і 109 місця, тоді як по іншим трьом досліджуваним напрямами оцінки залишилися в межах минулого року плюс-мінус одна позиція . Зокрема, з міжнародної торгівлі України займає 154-е місце, за дозволом неплатоспроможності - 142-е, щодо забезпечення виконання контрактів - 43-е.

  Попередній матеріал
  Кім Чен Ин приїде в гості до Путіна
  Наступний матеріал
  ЄС планує продовжити санкції проти Росії ще на півроку

  Валютний рейтинг Росії упав до "сміттєвого" рівня

  Moody's знизило кредитний рейтинг Росії до майже "сміттєвого" рівня

  Кредитний рейтинг Греції зі "стабільного" впав до "негативного" - Fitch

  Україна посіла місце між Колумбією та Афганістаном у рейтингу свободи слова