Валютний рейтинг Росії упав до "сміттєвого" рівня

  Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's (S&P) знизило довгостроковий валютний рейтинг Російської Федерації до "BB+" з "BBB-", прогноз – "негативний".

  Рейтинги нижче "BBB-" вважаються "сміттєвими", зазначає мережеве видання Meduza.

  Пояснюючи причину перегляду рейтингів Росії, у Standard & Poor's підкреслили негнучкість російської монетарної політики і слабкі надії на економічне зростання.

  Standard & Poor's, приймаючи рішення про зниження рейтингу РФ, також вказало на скорочення зовнішніх і внутрішніх резервів РФ "в умовах наростаючого зовнішнього тиску і збільшення витрат уряду на підтримку економіки".

  16 січня міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило довгостроковий рейтинг державних облігацій РФ на один щабель – з "Baa2" до "Baa3". Короткостроковий кредитний рейтинг був знижений до рівня "P-3" з "P-2". Обидва рейтинги були поставлені на перегляд з можливістю зниження.

  "Ваа3" у Moody's є найнижчим рейтингом в категорії, яку інвестори позначають як "інвестиційну". Наступний щабель в методології Moody's – "Ва1" – уже належить до т. зв. спекулятивного рівня.

  9 січня міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгострокові суверенні рейтинги Росії в іноземній і національній валюті на один щабель – з "BBB" до "BBB-" із негативним прогнозом.

  Попередній матеріал
  У Москві затримали 11 учасників акції на підтримку Савченко
  Наступний матеріал
  Франція закликає Росію припинити надання допомоги терористам на Донбасі

  Литва закликала Росію не надсилати солдатів і зброю до своїх сусідів

  Пауер: мета Росії - просунутися вглиб України

  Генсек НАТО: в Україні діють російські війська, а заяви Путіна про НАТО - нонсенс

  Порошенко: Росія використовує "гумконвої" для забезпечення терористів пальним і набоями