5.ua

Як підняти тарифи або Хто платить за популізм? [відео]

  Як і порадив Мєдвєдєв - українська влада йде за кредитами в інший бік. А саме хоче відновивши співпрацю з МВФ, яка в стані заморозки вже три роки. Видання "Дзеркало Тижня" пише про те, що президент таки наважився на непопулярні кроки: підвищення тарифів на газ, ліквідацію пільг для населення та бізенсу, і ослаблення курсу гривні по відношенню до долара. І вже джерела Підсумкиів тижня підтвердили, публікавція в ЗМІ таких планів влади - це перевірка реакції людей на непопулярні кроки. Підвищення тарифів на газ для населення - не просто примха МВФ, а основна вимога відновлення співпраці з Україною.

  У приклад фахівці міжнародного валютного фонду ставлять європейські країни. Звіснож не багату Швейцарію, в якій споживачі за тисячу кубів платать майже 1300 євро чи педантичну Німеччину - яка платить удвічі менше. Але - Наших сусідів, Литовцям газ обходиться майже 500 євро за тисячу кубів. На 40 євро бідьше платить Польща. Чехія - 659. Українським споживачам тисячу кубів обходиться приблизно 70 євро.

  Тож у влади за рік до президентських виборів так би мовити проблема власного вибору: як повернути в країну гроші МВФ та не розгнівити електорат. І вихід, схоже, "нашукали". Якщо вірити джерелам, поки мова йде про подорожчання вартості газу для тих, хто споживає понад три з половиною тисячі кубометрів на рік. А це громадяни досить забезпечені - власники маєтків. Рішення можуть ухвалити вже наступного тижня на засіданні Уряду. У стінах де впродовж останніх свох років піднімати тарифи зарікались.

  Попередній матеріал
  Суд над екс-президентом Єгипту перенесли на 8 січня
  Наступний матеріал
  Регіонали зірвали засідання комітету ВРУ щодо Тимошенко [відео]
  Теги:
  Loading...