5.ua

Visa і Master Card перестали обслуговувати клієнтів банку "Россия"

  Банк "Россия" заявив, що міжнародні платіжні системи Visa і Master Card без будь-яких повідомлень перестали обслуговувати клієнтів банку.

  Банк запевняє, що його співробітники не вводили ніяких обмежень за операціями. При цьому, керівництво фіну станови пообіцяло що зробить все можливе , щоб вирішити проблему.

  Причиною відмови міжнародних платіжних систем співпрацювати з російським банком стали санкції уряду США, які набули чинності з моменту їх оголошення в четвер, 20 березня.

  Раніше сьогодні на сайті банку з'явилося повідомлення, в якому стверджується, що продовжує працювати в стабільному режимі, незважаючи на набуття чинності американських санкцій.

  Окрім того, як повідомляє "Интерфакс", окрім банку "Россия" проблеми з обслуговуванням банківських карт виникли ще у двох російських фінустанов - Собінбанку, який належить банку "Россия" та банку "Северный морской путь", який належить Аркадію та Борису Ротенбергам.

  Нагадаємо, окрім банку "Россия" в розширений список санкцій США ввійшли ще 20 російських чиновників та бізнесменів, серед яких голова адміністрації президента РФ Сергій Іванов, спікер Держдуми Сергій Наришкін та впливові бізнесмени з оточення Путіна Юрій Ковальчук, Геннадій Тимченко та брати Ротенберги.

  Раніше у санаційному списку США було 11 прізвищ російських та українських чиновників, винних у загостренні української кризи та військовому вторгненні Росії до Криму.

  Фото: wmcash24.com

  Попередній матеріал
  Делегація ООН все ж таки зможе відвідати окупований Крим
  Наступний матеріал
  Перші кримчани попросили притулку в країні ЄС
  Теги:
  Loading...