tsn.ua

Відомий економіст США вважає, що місія МВФ не дуже задоволена тим, що побачила у Києві

  Якщо 19 законів, яких вимагає МВФ, не вдасться ухвалити до липня, Фонд скасує або відкладе третій кредитний транш

  Так вважає експерт американського аналітичного центру "Атлантична рада" відомий економіст Андерс Аслунд. За його словами, після моніторингу ситуації в Україні експерти МВФ поставили українському уряду ультиматум, повідомляє "Голос Америки".

  Після довготривалої урядової кризи в Україні місія МВФ повернулася в Київ. Її делегати минулого тижня вивчали, на якому етапі перебувають давно обіцяні українською владою реформи. Після звільнень міністрів, що мали довіру у західних колах, в МВФ намагались зрозуміти, чи можна довіряти новому прем'єр-міністру з його урядом.

  "Очевидно, вони були не дуже задоволені тим, що у Києві побачили. То ж місія зажадала від України значну кількість так званих "першочергових кроків", а по суті, законів, які треба провести через парламент для того, що МВФ провів засідання ради директорів. І вони сказали, ми не будемо організовувати це засідання у червні (як планувалось раніше), а можливо десь у липні, якщо український уряд зможе провести ці "першочергові кроки", - розповів Андерс Аслунд.

  В офіційному повідомленні моніторингової місії МВФ не уточнюється, які саме конкретні кроки Фонд вимагає від України. Андерс Аслунд зауважує, що раніше представники фонду заявляли про 19 законів, ухвалення яких очікували від української влади.

  Нагадаємо, місія МВФ розпочала роботу в Україні 10 травня.

  Зазначимо, представник Фонду нагадав зміст заяви, оприлюдненої МВФ напередодні за результатами роботи оцінювальної місії Фонду в Києві. Він ще раз наголосив, що Україна досягла значного прогресу у відновленні макроекономічної стабільності впродовж останнього року в умовах складних обставин.

  Попередній матеріал
  Українські військові зафіксували над зоною АТО 7 ворожих безпілотників – ДПСУ
  Наступний матеріал
  "Я – патріот України": київські школярі вчилися бути прикордонниками європейського зразка
  Теги:
  Loading...