Позови Коломойського до Росії – відбулися слухання Гаазького трибуналу

  Росія відмовляється брати участь у розгляді всіх справ

  Гаазький міжнародний арбітражний суд приступив до розгляду позовів Ігоря Коломойського та ТОВ "Аеропорт "Бельбек" до Росії. Про це повідомляє прес-служба суду.

  Відповідно до повідомлення, слухання за позовами компаній "Укрнафта" і ТОВ "Стабіл" відбулися 11 липня, за позовами Ігоря Коломойського, "Приватбанку" та ТОВ "Аеропорт "Бельбек" пройшли у період 12–14 липня. Як результат, послуханням від 11 липня арбітри суду запросили учасників надати додаткові матеріали до 26 серпня, за усіма іншими позовами – до 14 жовтня 2016 року.

  Зазначається, що у всіх чотирьох позовах судді дозволили Україні надати матеріали як "стороні, яка не бере участь у спорі", проте подальше прохання України про присутність і усний виступ на слуханні було відхилене. У свою чергу, "Російська Федерація не представила жодних коментарів… не була присутня на слуханні, хоча і була запрошена, і не брала участь в будь-який інший спосіб", – зазначається у прес-релізі.

  Що стосується суті позову – Коломойський та підконтрольні йому підприємства вимагають від Росії компенсацію за втрату аеропорту "Бельбек" у Севастополі, який РФ націоналізувала після окупації Криму. Решта звинувачень пов’язана зі втратою банківського бізнесу, автозаправних комплексів та інших інвестицій на півострові.

  Нагадаємо, 16 липня міноритарні акціонери "Укрнафти" подали позов до Стокгольмського арбітражу проти України.

  Попередній матеріал
  Ложкін: За роки незалежності в Україну надійшло понад $43 млрд інвестицій
  Наступний матеріал
  У Колумбії завершилась 50-річна громадянська війна
  Теги:
  Loading...

  Коломойський пояснив, чому зірвав засідання "Укрнафти"

  Україна готує позови проти Росії через знищені окупантами заводи – Тука

  Україна вже підготувала позов проти Росії до Євросуду про заборону Меджлісу

  "Нафтогаз" подав позов проти РФ щодо компенсації активів, втрачених внаслідок анексії Криму – Коболєв