верховна рада 5.ua

Верховна Рада схвалила закон про підвищення низки акцизів та податків

  За відповідний документ проголосували 229 народних обранці

  Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про зміни до Податкового кодексу, який передбачає внесення низки змін з адміністрування ПДВ, підвищення ставок акцизів, екологічного податку та рентної плати, а також ставки за користування радіочастотними ресурсами. Про це повідомляє УНІАН.

  Як зазначається, відповідний законопроект підтримали 229 народних обранці.

  Представляючи законопроект, міністр фінансів України Олександр Данилюк зазначив, що він покликаний забезпечити зростання надходжень до бюджету і сприяти його збалансованості, а також наблизити українське законодавство до норм ЄС. Крім того, закон передбачає перегляд окремих положень Податкового кодексу у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати.

  Зокрема, за словами Данилюка, проект пропонує низку змін у частині адміністрування ПДВ, підвищення ставок акцизів на алкоголь і тютюн, введення єдиної ставки акцизу на дизельне паливо, перегляд ставок екологічного податку та рентної плати, ставки за користування радіочастотними ресурсами.

  Під час обговорення проекту голова парламентського комітету з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна зазначила, що за результатами обговорення законопроекту в робочих групах, напрацьовані пропозиції, які вимагають включення до редакції урядового законопроекту.

  Нагадаємо, 3 грудня в Україні здорожчав алкоголь.

  Попередній матеріал
  Парубій розповів про головну передумову для отримання траншу від МВФ та мораторій на продаж землі
  Наступний матеріал
  Верховна Рада прийняла закон про нову мінімальну зарплату

  Представник ДФС розповів, коли нардепи голосуватимуть за "податкові" законопроекти

  Президент виступає за збереження спрощеної системи оподаткування

  Порошенко: Запровадження е-кабінету платника податків – ключова антикорупційна ініціатива

  В Україні здорожчав алкоголь