фото із соцмереж

Верховна Рада надала до 2025 року податкові пільги авіапрому

  Серед іншого, суб'єкти літакобудування на цей період звільняються від сплати податку на прибуток підприємств

  Верховна Рада України схвалила надання на період із 1 січня 2017 року по 1 січня 2025 року податкових преференцій українській літакобудівній промисловості, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  За відповідний закон №3457 "Про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо підтримки літакобудівної галузі" віддали свій голос 253 депутати на засіданні парламенту надвечір 20 грудня.

  Відповідно до закону, на вказаний період суб'єкти літакобудування звільняються від сплати ПДВ під час виконання операцій щодо ввезення на митну територію України імпорту товарів (окрім підакцизних), що використовують для потреб літакобудівної промисловості, а також операцій із постачання на митній території України результатів галузевих науково-дослідних і дослідницько-конструкторських робіт (НДДКР).

  Крім того, суб'єкти літакобудування на цей період звільняються від сплати податку на прибуток підприємств. Вивільнені кошти вважатимуться цільовим фінансуванням на галузеві НДДКР, створення чи переоснащення технічної бази, збільшення обсягів виробництва, запровадження нових технологій. Зазначається також, що 2025 року суб'єкти літакобудування звільняються від сплати земельного податку на ділянки, на яких розташовані промислові об'єкти.

  Дивіться також: Потреба в літаках Ан-132D до 2035 року становить близько 290 одиниць – Порошенко

  Попередній матеріал
  Переговори у Мінську: українська сторона готова вже цього тижня передати 15 осіб бойовикам в надії на визволення українських бранців
  Наступний матеріал
  Міністр екології розповів, хто винен у "сміттєвих бідах" українських міст

  Потреба в літаках Ан-132D до 2035 року становить близько 290 одиниць – Порошенко

  Урочистості з нагоди завершення побудови першого дослідного зразка літака Ан-132 – відео

  Рада скасувала пенсійний збір при обміні валют

  Рада ухвалила Держбюджет-2017 – відео