Вдалий дебют: у МВС показали перший поліцейський екологічний кросовер

Машини зможуть долати тисячі кілометрів і асфальтованою дорогою, і бездоріжжям, і шляхами АТО

У вітчизняному МВС презентували перший поліцейський екологічний кросовер. Проект позабюджетного фінансування на закупівлю партії автомобілів з гібридною силовою установкою реалізували у співпраці МВС, Нацполіція України та Мінекології. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков стверджує, що 651 автомобіль Mitsubishi Оutlander із силовою гібридною установкою почне надходити до підрозділів  поліції вже восени. Авто призначаються для патрульної поліції, груп швидкого реагування, а також обласних та територіальних відділень поліції.

"Наші поліцейські отримають найкращу комплектацію. Фактично це буде дебют цього авто в Україні. За рахунок низької витрати пального за рік можна зекономити близько 330 мільйонів гривень. За ці кошти можна придбати ще близько 300 таких авто", – підкреслив Арсен Аваков.

За словами міністра екології Остапа Семерака, українська поліція розвивається, приходячи не лише у великі міста, а й до малих населених пунктів. "Тому ця машина якраз передбачена не лише для асфальтованих доріг, а і для бездоріжжя. Це стане ще однією перевагою нашою нової поліції та, я переконаний, допоможе у боротьбі із правопорушниками", – зазначив Остап Семерак.

/
/
/
/
/
/
/

Крім того, глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе зазначила, що презентована модель є ідеальною не лише для патрульної поліції, а й для груп швидкого реагування, які задіяні у маленьких селищах та містах, окремо зазначивши мобільність автівки у прифронтовій лінії та зоні АТО. Там вже працює патрульна поліція, незабаром там планують запровадити групи швидкого реагування.

"Ми сподіваємося, що економія пального відповідно до сучасних стандартів дозволить нам оновлювати автопарк. Це допоможе впроваджувати нові стандарти в роботі Нацполіції", – зазначила Деканоідзе.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Нацполіція отримає понад 600 японських "гібридних" автомобілів. 

Як заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, на реформу Нацполіції необхідно ще 2 млрд грн.

Попередній матеріал
У Багдаді відбувся військовий парад з нагоди успіхів у боротьбі з "Ісламською державою"
Наступний матеріал
МЗС повідомляє про ще одного пораненого українця в Ніцці

Реформи Мінекології: в Україні з'явиться "екологічний шериф"

Нацполіція отримає понад 600 японських "гібридних" автомобілів

Дрон поліції знайшов 5 га конопель у зоні АТО

Аваков: На реформу Нацполіції необхідно ще 2 млрд грн