Лікарі
Лікарі Shutterstock

В ООН попередили, що в світі через коронавірус збідніє більш як 100 млн осіб

  Читайте по-русски
  Крайня бідність у глобальному масштабі зросте вперше за останні 20 років

  Найглибша глобальна рецесія з часів Великої депресії та скорочення світової економіки завдала потужного удару по найвразливішим верствам населення, що призвело до різкого зростання показників крайньої бідності у світі. Про це сказав голова Генеральної асамблеї ООН Волкан Бозкір, відкриваючи спеціальну сесію щодо відповіді на виклики пандемії, повідомляє "Укрінформ".

  "Очікується, що крайня бідність у глобальному масштабі зросте вперше за останні 20 років. В умовах крайнього зубожіння опиниться ще 115 мільйонів людей", – сказав Бозкір.

  Він уточнив, що вже припинилося надходження іноземних інвестицій, скорочуються обсяги торгівлі, експорту, а також надходження від туризму, і кожна країна відчула на собі цей тиск. Крім того, ситуацію погіршує гуманітарна криза.

  "Голод досяг безпрецедентних масштабів та загрожує найбіднішим у світі верствам населення", – наголосив Бозкір.

  В ООН зазначили, що для подолання цих викликів нинішньої пандемії та щоб бути готовими до можливих сценаріїв у майбутньому, вже зараз потрібно вирішити цілий комплекс завдань. Насамперед, за словами Волкана Бозкіра, потрібно забезпечити рівний доступ до вакцини для всіх країн, зміцнити політичні та ресурсні можливості для рівномірного розподілу препаратів, захистити найбільш вразливі країни від економічної кризи, забезпечити умови для комплексного й стійкого відновлення в усьому світі.

  У цьому зв’язку Бозкір закликав країни об’єднати зусилля, створити інвестиційні фонди, посилити внески в соціальні послуги та системи охорони здоров’я.

  Нагадаємо, раніше президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що на подолання наслідків пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 світовій спільноті у 2021 році потрібно буде витратити щонайменше $38 млрд.

  Попередній матеріал
  Серед білоруських ОМОНівців ідентифікували колишніх беркутівців – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Смертельна ДТП на Одещині: зіткнулися два легкові автомобілі – фото
  Loading...

  Скандал в Одеській лікарні: Степанов прокоментував ситуацію з померлими, які лежать поруч із живими хворими

  Три колишні президенти США готові публічно зробити щеплення від COVID-19

  Степанов пояснив, кому не потрібно робити повторний ПЛР-тест на коронавірус

  Безробіття насувається? Чи зможуть українці вберегти гаманці і як не впасти у відчай – #Небайдужа

  Україна навряд чи зупинить роботу міжміського та міжнародного транспорту під час локдауну – Немчінов

  У ВООЗ перспективи вакцин проти COVID-19 назвали феноменальними