В "Газпромі" сподіваються, що Стокгольмський арбітраж розгляне справу з "Нафтогазом" через рік

  У російському "Газпромі" чекають, що усні слухання в Стокгольмському арбітражі щодо спору з НАК "Нафтогаз України" стосовно ціни на російський газ відбудуться не раніше лютого-березня 2016 року.

  Як повідомили УНІАН у "Газпромі", про це йдеться в звітності компанії по МСФО за дев'ять місяців, що закінчилися 30 вересня 2014 року.

  Зокрема нагадується, що 16 червня 2014 р. ВАТ "Газпром" звернулося до Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольма, Швеція, з проханням про арбітраж з метою стягнення з НАК "Нафтогаз України" несплаченої заборгованості за природний газ і відсотків за зазначену заборгованість на загальну суму понад 4 500 млн дол. США.

  Одночасно 16 червня 2014 р. НАК "Нафтогаз України" звернулася до Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольма, з проханням про арбітраж до ВАТ "Газпром" з вимогами про ретроактивну зміну ціни на природний газ, відшкодування всіх переплат, здійснених ним з 20 травня 2011 р. в розмірі не менш як 6 000 млн дол. США і скасування положення контракту, що забороняє реалізацію природного газу, який поставляється за ним, за межами України.

  Попередній матеріал
  Кількість спостерігачів ОБСЄ в Україні зросла до 382 осіб - Боцюрків
  Наступний матеріал
  Україна та Литва підписали план оборонного співробітництва на 2015 рік
  Теги:

  Прибуток "Газпрому" скоротився на 35 %, а борги виросли на 14 %

  ЄС думає над забороною поставок обладнання "Газпрому" - Ъ

  "Газпром" отримав від "Нафтогазу" доплату за січневий газ

  "Газпром" хоче перенаправити транзит газу через Україну до Туреччини